En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Tuncay Y. Refah’ta

Kırıkkale’nin sevilen iş insanı Güven Lokum İşletmeleri sahibi İbrahim Kahraman Tuncay Yeniden Refah Partisine katıldı.
Bu haber 80 kere okunmuş. 27.06.2022 Pazartesi 19:36

Kırıkkale’nin sevilen iş insanı Güven Lokum İşletmeleri sahibi İbrahim Kahraman Tuncay Yeniden Refah Partisine katıldı. Tuncay kardeşlerinin rozetini Genel Başkan Fatih Erbakan taktı. İl Başkanı Arif Erdal. Engellemelere rağmen Yeniden Refah Partisinin yükselişinin önüne kesmenin geçemeyeceğini söyledi. Erdal “Yeniden iktidar olacağız” dedi.

 

 

PARTİ ROZETİ TAKILDI

Kırıkkale’nin sevilen iş insanı Güven Lokum İşletmeleri sahibi İbrahim Kahraman Tuncay kardeşleri Abdulkadir ve Metin Tuncay ile birlikte Yeniden Refah Partisine katıldı. Daha önce AK Parti’de siyaset yapan ve bir dönem Yahşihan Belediye Başkan Adaya adayı olan İbrahim Kahraman Tuncay ve kardeşlerinin rozetini Genel Başkan Fatih Erbakan taktı. Genel Başkan Erbakan katılımlarından dolayı İbrahim Kahraman ve kardeşlerine teşekkür ederek kutlu yolda gülcü bir şekilde yürümek istediklerini söyledi. Rozet takma programında İl Başkanı Arif Erdal’da hazır bulundu.

 

İKTİDARA YÜRÜYOR

Yeniden Refah Partisinin her geçer gün biraz daha büyüdüğünü söyleyen İl Başkanı Arif Erdal, "Yeniden Refah Partisi her geçen gün daha da güçlenerek gümbür gümbür iktidara yürüyor. İkinci büyük şahlanışı, ikinci kırk yıl şahlanışını gerçekleştirmek üzere kararlılıkla yoluna devam ediyor” dedi. Yargıtay'ın açıkladığı verilere göre geçen ay üye sayısını en çok artıran parti olduklarını belirten Erdal, bu ay da rekor kırmayı, 500 bin üyeye ulaşmayı hedeflediklerini anlattı. Erdal, üye sayısındaki artışın partisinin iktidara yürüyüşünün bir göstergesi olduğunu savunarak, "Milletimiz, İslam alemi, tüm ezilenler ve mazlumlar milli görüş iktidarını özlemiştir. Cenabı Allah'a şükürler olsun ki milli görüşün yeniden şahlanışın, Yeniden Refah'ın iktidarının ayak sesleri duyulmaya başlamıştır elhamdülillah."  Halkımızdan ümitsizliğe kapılmamaları konusunda çağrısında bulunmak istiyorum” diyen  Arif Erdal, "Artık çare, umut var. Artık Yeniden Refah var elhamdülillah. Yeniden Refah Partisi her geçen gün daha da güçlenerek gümbür gümbür iktidara yürüyor. Havuz medyasının bütün engellemelerine rağmen, ısmarlama yapılan kamu oyu anketlerini patlatarak, tırnaklarımızla kazıya kazıya, yüce milletimizle kucaklaşarak, bütün illerde, ilçelerde, beldelerde, en ücra köylerde teşkilatlandık . Yapılacak ilk seçimlerde bizi görmezden gelenlerin dudaklarını uçuklatan bir başarı öyküsü yazacağız  İkinci büyük şahlanışı, ikinci kırk yıl şahlanışını gerçekleştirmek üzere kararlılıkla yoluna devam ediyor” ifadelerini kullandı.

 

EN KÖTÜ DÖNEM YAŞANIYOR

Hükümetin ekonomi politikalarını eleştiren Erdal, iktidara geldiklerinde zam, vergi artışı yaşanmayacağını, vatandaşın banka borçlarının faizlerini silip, ana parayı da uzun vadeyle yapılandıracaklarını aktardı. Milli görüşün yeniden iktidar olacağını ifade eden Erdal, şunları kaydetti: "Yeniden Refah iktidarında paylaşımda, yönetimde adalet, önce millet anlayışı, milli kaynak paketleri var. Memura, işçiye, emekliye, iktidar olur olmaz en az yüzde 100 maaş zammı var. Çiftçiye, köylüye en yüksek taban fiyatları, ucuz elektrik, mazot, sübvansiyon ve destek var. 81 ilimize 681 refah projesi var. 54'üncü hükümette denk bütçeyi nasıl denkleştirdiysek, geleceğiz ve yine aynı şekilde gerçekleştireceğiz.”

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir