En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

ABC’den tatil kampı

Kırıkkale'de eğitimin rotasını belirleyen ABC Eğitim Kurumları bir ilke daha imza attı. Okulların tatile girdiği haftada Özel Güleç Kişisel Gelişim Kursu Beyaz Saray’da öğrencileri kampa alırken, ABC Zirve Şubesi ve Anadolu – Fen Lisesi öğrencilerle berab
Bu haber 24 kere okunmuş. 22.11.2021 Pazartesi 17:38

TATİL KAMPI ÇALIŞMASI

Özel Güleç Kişisel Gelişim Kursu olarak Kırıkkale’nin gözde mekanı Beyaz Sarayda 5 gün boyunca kamp programı yapıldı. Sabah 09.00 itibari ile başlayan kamp gece 22.00’a kadar devam etti. Yapılan kamp programına velilerden ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. “Çözülmemiş soru- tamamlanmamış konu kalmasın” sloganıyla başlayan kamp haftası boyunca öğrencilerle 2.000’den fazla soru çözümü, tam gün bireysel etüt çalışmaları ve hergüne bir adet yeni nesil deneme sınavlarıyla kaliteli bir kamp haftası geride bırakıldı.

 

5 YILDIZLI OTELDE KAMP

28 yıllık tecrübesiyle Kırıkkale’nin en eski eğitim kurumu olan ABC Eğitim Kurumları ara tatilde Ilgaz’da 5 yıldızlı otelde eğitim kampına gitti. 15 Kasım Pazartesi kamp oteline giriş yapan ABC 3 gece 4 günlük kampında öğrencilerle bire bir ve toplu ders çalışmaları ve konu tekrarları yaparak öğrencilerin eksiklerini tamamladı. TYT-AYT deneme sınavlarıyla çocukların deneme süreç gözlemleri değerlendirilerek öğrencilerin sınav başarıları değerlendirildi. ABC Fen Lisesi ve ABC Zirve Özel Öğretim Kursu adına düzenlenen kampa kurucu vekili Gülnihal Güleç ve Kurum Müdürü Murat Han Algül’ün önderliğinde rehberlik birimi hocaları ve branş öğretmenlerinin katılımları da renk kattı. ABC Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Güleç, şehrin çıtasını yine yükselttiklerini belirterek tüm öğrencilerine başarılar diledi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir