En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Akyön fuara katıldı

Kırıkkale’de ilk kez gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Kırıkkale Kitap Fuarında Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akyön, ‘İki Eşsiz Hazine’ adlı söyleşi ve kitap imza gününde Kırıkkaleli kitapseverlerle buluştu.
Bu haber 561 kere okunmuş. 12.04.2019 Cuma 10:11

Fuara katıldı

Kırıkkaleliler ve çevre illerden gelen vatandaşlarında büyük ilgi gösterdiği Kırıkkale Kitap Fuarında, Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akyön, ilk olarak İl Müftülüğü Konferans Salonunda ‘İki Eşsiz Hazine’ adlı söyleşi ile kitapseverlerle buluştu. Söyleşinin ardından Akyön, konferans salonu girişinde ve kitap fuarı Kırıkkaleli yazarlar bölümünde Kırıkkaleli kitapseverlerle imza gününde buluştu. İmza gününde gösterilen ilgiden dolayı Kırıkkaleli ve tüm kitapseverlere teşekkür etti.

 

Kitabını anlattı

Kırıkkale’de Kırıkkale Valiliği tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonunda ilk defa gerçekleştirilen ve çok sayıda yazar ve yayınevinin katılacağı “1. Kırıkkale Kitap Fuarı”nda biz de kitabımız “Kutsal Topraklarda-1 Mekke Medine” ile okuyucularla buluştuk. Kırıkkaleli Yazarlar Standında yerimizi aldık ve hemşerilerimiz yoğun ilgisiyle karşılaştık. Fuarı düzenleyen Kırıkkale Valimiz Yunus Sezer’e ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze ilimize kültür alanında kattıkları bu değerli çalışmadan dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir