En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Kızılay stand açtı

Türk Kızılay Kırıkkale şubesi “ Benimde Altın Bileziğim Var “ projesi kapsamında açmış olduğu kurslarda meslek öğrenen kadınlar...
Bu haber 66 kere okunmuş. 14.04.2021 Çarsamba 17:08

Türk Kızılay Kırıkkale şubesi “ Benimde Altın Bileziğim Var “ projesi kapsamında açmış olduğu kurslarda meslek öğrenen kadınlar el emeği ürünlerini şehir parkında belediyenin açmış olduğu kadınlar pazarında satışa sunmaya başladılar.

 

STAND AÇTILAR

Türk Kızılay Kırıkkale şubesi “ Benimde Altın Bileziğim Var “ projesi kapsamında açmış olduğu kurslarda meslek öğrenen kadınlar el emeği ürünlerini şehir parkında belediyenin açmış olduğu kadınlar pazarında satışa sunmaya başladılar. Türk Kızılay Kırıkkale şube başkanı Mustafa İşler kursiyerlerin açmış olduğu stant hakkında bilgi verdi;“   Türk Kızılay Kırıkkale şubesi olarak Benimde Altın Bileziğim Var projesi kapsamında açmış olduğumuz kurslarda meslek öğrenen  kardeşlerimiz ürettikleri ürünleri şehir parkında belediyemizin açtığı kadınlar pazarında Kızılay Kırıkkale Şubesi Kadın Kolları desteği ile satışa sundular. Türk Kızılay Kırıkkale şubesi olarak sadece balık vermiyoruz balık tutmayı da öğretiyoruz çok şükür.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir