En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Personele tatlı moral

Bahşılı Belediyesi ekipleri ilçe genelinde saha çalışmalarını devam ettiriyor. Başkan Tekin, sahada çalışma yürüten personeli ziyaret ederek onlara tatlı ve kola ikramıyla moral desteği verdi.
Bu haber 255 kere okunmuş. 24.09.2020 Perşembe 23:12

PERSONELE DESTEK OLDU

Bahşılı Belediyesi ekipleri ilçe genelinde saha çalışmalarını devam ettiriyor. Başkan Tekin, sahada çalışma yürüten personeli ziyaret ederek onlara tatlı ve kola ikramıyla moral desteği verdi. Belediye Fen İşleri ekibi Halim Şenses Mahallesi’nde yaya kaldırımı ve asfaltlama çalışması yapıyor. Bir süredir bu bölgede çalışan personeli ziyaret eden Başkan Tekin, hem çalışmaları yerinde gördü ve hem de personele tatlı ve kola ikram etti.

 

BAŞKAN TEKİN BİLGİ VERDİ

Çalışmalar konusunda bilgi alan ve inceleme yapan Başkan Tekin, “Halim Şenses mahallesinde yaya kaldırım ve asfaltlama çalışmalarını takip ediyoruz, personele tatlı ve kola ikram ettik” dedi. Bölgedeki çalışmanın en kısa sürede tamamlanması için gayret gösterdiklerini açıklayan Başkan Tekin, ayrıca vatandaşlarla da sohbet ederek çalışmalardan memnun olup olmadıklarını sordu. Başkan Tekin’e gayretinden dolayı teşekkür eden vatandaşlar memnun olduklarını belirttiler.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?