En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Uça güven tazeledi

Kırıkkalespor'da uzun süredir düzenlenmeyen olağan kongre bugün itibariyle gerçekleştirildi.
Bu haber 137 kere okunmuş. 14.03.2021 Pazar 11:09

Kırıkkalespor'da uzun süredir düzenlenmeyen olağan kongre bugün itibariyle gerçekleştirildi. Kongrede yapılan açık oylamada, İş İnsanı Veli Uça kulüp başkanı seçildi. Burada açıklama yapan Uça, “Bu takım, maddi ve manevi neye mal olursa olsun, hak ettiği yere gelecek” dedi.

 

KONGRE YAPILDI

Kırıkkale Büyük Anadoluspor’da uzun süredir düzenlenmeyen olağan kongre bugün itibariyle düzenlendi. Kongreye, Kırıkkalespor yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kongrede düzenlenen tek listeli seçimde, İş İnsanı Veli Uça Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulüp Başkanı olarak seçildi. Kongreye Kulüp Başkanı Veli Uça’nın konuşması damga vurdu. Başkan Uca, “3 gün içinde bu takımı kurduk. Kasamızda para yoktu. Sosyal medyadan kabadayılık yapan arkadaşlara sesleniyorum, biz ölmedik buradayız.” dedi.

 

UÇA BİLGİLER VERDİ

Kongrede bir konuşma yapan Başkan Uça, “Hepinize teşekkür ediyorum, bu resmi başkan olarak ilk konuşmam. Divan başkanımız bazı konulardan bahsetti. Ben de bu konular hakkında bilgiler vermek istiyorum. Ben isterdim ki 3-4 tane liste daha çıksın. Çekişmeli bir kongre olsun. Ama ne hikmetse İç Anadolu’nun incisi olan bu memleket bizim düşündüğümüz gibi hiçbir zaman olmadı. Bu saatten sonra dualarımız olması yönünde. Kırıkkalespor bu şehrin tek takımı. Lakin yapılan sadece şu var, yendiğinizde ‘helal iyi olmuş’, yenildiğinizde ‘Allah belanızı versin’. Kardeşim bu kulübe geldiğimizde sezonun başlamasına 15 gün vardı. Sağ olsunlar bizi layık görmüşler bizi buraya başkan olarak gönderdiler. Geldik buraya 3 gün içerisinde şu anki mevcut takımı kurduk, tüm olumsuzluklara rağmen. Kasanın tam takır kuru bakır olmasına, kasada bir kuruş para olmamasına rağmen. Belediye Başkanımızdan ve MKE Genel Müdürümüzden başka şahısları burada tek tek saymak istemiyorum tabi ki şahıslar içerisinde destek verenler oldu, onların haricinde bu kulübe ‘selamın aleyküm’ diyen olmadı. Tek başımıza yürüttük.

 

BİZ GELMESEK TAKIM YOKTU

Buraya biz gelmeseydik bu takım şuan yoktu kimse kusura bakmasın. Sosyal medyada kabadayılık yapmakla bu işler olmuyor. İç Anadolu tabiriyle konuşuyorum, bu kulübün kapısı eniğinden, cücüğüne herkese sonuna kadar açık. Biz buraya geldiğimizde ilk konuşmamız bu yönde oldu; şeffaf bir kulüp kurumsal bir kulüp haline getireceğiz burayı dedik. Nitekim çalışmalarımız sonuç verdi. Kırıkkale bizim için önemli biz Kırıkkale için varız. Biz öldükten sonra bu memlekette bizim çocuklarımız yaşayacak. Bu takım da maddi, manevi her neye mal olursa olsun layık yere gelecek. Sosyal medyadan kabadayılık yapan arkadaşlara sesleniyorum hiç merak etmesinler biz ölmedik biz daha buradayız. Yüzlerce Kırıkkalespor’a değer veren, Kırıkkalespor’u seven kardeşimiz, iş adamımız, doktorumuz ve avukatımız var. Kırıkkalespor bu saatten sonra emin ellerde. Kimin Kırıkkalespor’a tırnak ucu kadar bir emeği geçtiyse, Allah onlardan razı olsun. Hepsinin başımızın üstünde yeri, var kapılarımız sonuna kadar açık. Herkes saygı çerçevesi içinde kulübe gelip hesap sorabilir.” dedi.

 

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Veli Uça (Kulüp Başkanı), Ahmet Ereli, Ali Dolu, Bilal Demircan, Birhan Aşkın, Can Saygılı, Cihat Ragıp Mencet, Ekmel Conger, Ersan Zengin, Evren Kırlangıç, Hacı Erdal, Hakan Elidemir, Hakan Gökkaya, Mehmet Olgun, Ömer Dedebali, Salih Işıkoğlu, Şahin Polat, Tolga Özkan, Tuncay Altan, Turgay Kesici, Utku Sevinç, Yasin Kılıç, Yunus Erol

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Önder Uyumaz, Hakan Karabekir, Mustafa Yeşilyurt, Aykut Şahinli, Murat Savaş, Cebrail Kantekin, Davut Eroğlu, Fırat Uça

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER

Bülent Özkan, Erol Çelikel, Niyazi Selçuk Cilasun

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Murat Uçar, Kenan Ece, Deniz İçinak

 

A.S.K.F DELGELERİ

Veli Uça, Ragıp Cihat Mencet, Can Saygılı

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir