En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Hazırlıklar yapıldı

Kırıkkale Belediyesi ile Kasaplar ve Celepler Odası ekipleri tarafından 9 Temmuz’da başlayacak Kurban Bayramı için, kurban pazarı kuruldu.
Bu haber 63 kere okunmuş. 27.06.2022 Pazartesi 19:35

KURBAN HAZIRLIĞI

Kırıkkale Belediyesi ile Kasaplar ve Celepler Odası ekipleri tarafından 9 Temmuz´da başlayacak Kurban Bayramı öncesi kurbanlıklar geldi, satışlar başladı, kurban pazarında gerekli tüm önlemleri aldı. Ekipler vatandaşların bayramı huzur içinde geçirmesi için sahada tam kadro çalışıyor. Kurban pazarlarında hummalı bir temizlik yapılırken, gerekli bakımlar yapıldı, eksiklikler giderildi. Kurban satış yerleri Kırıkkale Belediyesi ile Kasaplar ve Celepler Odası Komisyonu gözetiminde vatandaşlara dağıtıldı.

 

KARAFİLİK BİLGİ VERDİ

Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Gazi Karafilik, 200 büyükbaş 150 küçük baş olmak üzere toplam 350 yerin dağıtıldığını söyledi. Karafilik, veterinerlerin bayramda da dahil olmak üzere kurban pazarında hizmet vereceğini dile getirdi. Zabıta ekipleri de kurban pazarında denetim yapıyor. Karafilik, kurban kesim ve satış yerlerinde sunulan hizmetlerden memnun olduğunu dile getirerek; "Kurban satış yerleri ve kesim yerlerinden memnunuz, her şey çok güzel, her şey dört dörtlük. Başkanımıza teşekkür ederim" dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir