19 Mayıs ziyareti
Vali Mehmet Makas, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ve sporcu gençleri makamında misafir etti.
VALİ’Yİ ZİYARET ETTİLER
Vali Makas, makamında gerçekleşen ziyarette, elde ettikleri başarılar ile Kırıkkale'yi ve Türkiye'yi gururlandıran sporcuları tebrik etti. Gençlik ve Spor Bayramı'nı da kutlayan Vali Makas, gençlerin vatan ve millet sevgisiyle dolu, ahlaklı ve dürüst bireyler olarak yetişmeleri için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti. Sporculara başarılarının devamını dileyen Vali Makas, "Sizler bizim geleceğimiz, her şeyimizsiniz. Sizlerin başarısı, bizi de mutlu ediyor. Sporun ruhuna uygun şekilde, dürüstçe ve azimle çalışarak daha nice başarılara imza atacağınıza inanıyorum" dedi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren sporcular da Vali Makas'a ilgi ve destekleri için teşekkür ettiler.
Etiketler: 19 Mayıs ziyareti vali makas kırıkkale
YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış 'İLK YORUMU SEN YAP'
Bunlar da ilginizi çekebilir
Emniyete yeni bina
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Yahşihan ilçe emniyet müdürlüğü personelini göçebelikten kurtaracak hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu. GÜNCEL
Jandarmaya yeni bina
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Yahşihan ilçe emniyet müdürlüğü hizmet binasının ardından Bahşılı İlçe jandarma Komutanlığı binası inşaat çalışmalarını inceledi. GÜNCEL
Yemek protokolü
Kırıkkale'de, Millî Eğitim Bakanlığı'nın 2024-2025 eğitim-öğretim yılı birinci yarıyıl dönemi için taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere ücretsiz yemek hizmeti sunulacak.GÜNCEL
Esnafları dinledi
Kırıkkale’ye bağlı Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, ilçede faaliyet gösteren sanayi sitesi esnafları ile yapımı devam TOKİ konutlarını ziyaret etti. GÜNCEL
4 kişi gözaltına alındı
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü başarılı operasyonlar sonucunda büyük miktarda kaçak malzeme ele geçirdi.GÜNCEL
Ayın personeli seçildi
Balışeyh Belediye Başkanı Hilmi Şen, personelin motivasyonunun artırılması kapsamında başlattığı “Ayın Personeli” uygulamasında yüksek çalışma performansı nedeniyle ikinci ödülü Erol Duran’a verdi.GÜNCEL
Filistin özgür olmalı
Kırıkkale'de Cuma namazı çıkışı Nur Camii önünde Filistin'e destek amacıyla bir basın açıklaması gerçekleştirildi.GÜNCEL