En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Güvenli ve sigortalı depoculuk anlatıldı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından “Lisanslı depoculuk, tanıtım ve bilgilendirme” toplantısı gerçekleştirildi. Müdür Sırrı Yılmaz, “Lisanslı Depoculuk Sistemi ile üreticiler mahsullerini sağlıklı, güvenli ve sigortalı depolayabilecekler” d
Bu haber 3853 kere okunmuş. 17.04.2018 Salı 15:15

BİLGİLER AKTARILDI

İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünden Lisanslı Depoculuk Şube Müdürü Gökhan Gürbüz, Kırıkkale Şube Müdürü Mehmet Ekici, Ticaret Borsası Yetkilileri, Ticaret Sanayi Odası Yetkilileri, sanayiciler, tüccarlar, zahireciler, üreticiler ve Müdürlüğümüz Şube ve ilce Müdürleri katıldı.

 

BEREKETLİ OLMASI TEMENNİSİ

Müdür Sırrı Yılmaz, Kırıkkale´de yapımı planlanan depoların bir an önce faaliyete geçmesini, üreticilerimize ve tüccarlarımıza hayırlı ve bereketli olması dileklerinde bulundu.  Lisanslı Depoculuk Sistemi ile üreticiler mahsullerini sağlıklı, güvenli ve sigortalı depolayabilecekler. Fiyatların düşük olduğu hasat döneminde ürünlerini satmak yerine lisanslı depolara koyarak karşılığında aldıkları ürün senetlerini teminat göstererek uygun faizli kredi kullanabileceklerdir.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir