En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Başkanlara ziyaret

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Belediye Başkanı seçilen isimlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Bu haber 614 kere okunmuş. 15.04.2019 Pazartesi 11:02

TSO ZİYARETLERİ

Kırıkkale TSO Meclis Başkanı Ömer Akçelik, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Başkan Yardımcıları Osman Rasim Ölmez, Celal Kaplan, Mustafa Karışmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Muzaffer İlhan, Bilal Demircan, Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu ve Basın Yayın Sorumlusu İsa Sarıaydın, 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen isimleri ziyaret ederek belediyelere hizmet ve faaliyetlerinde oda olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

 

BAŞKANLARA ZİYARET

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin ve Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu’ya makamlarında hayırlı olsun ziyaretinde bulunan TSO heyeti adına konuşan Yönetim Kurlu Başkanı Ahmet Varlı, 2 bin 250 üyesi ile Kırıkkale’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan TSO’nun tüm belediyelere her zaman destek olmaya hazır olduğunu söyledi.

 

HİZMET AÇIKLAMALARI

‘Bizler konumumuz ve sektörel birikimlerimiz gereği şehrin dinamiklerini iyi biliyor, nabzını tutuyoruz’ şeklinde konuşan Varlı, idareciliğin vebali olan ve fedakarlık gerektiren zor bir iş olduğunu söyledi. Ziyarette belediye başkanlarına İstihdam Seferberliği Kampanyası hakkında bilgiler de veren Varlı, tüm belediyelere hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunacaklarını vurgulayarak ‘iliyle, ilçesiyle kasabasıyla tüm memleket bizim ve bizim memleketimiz en güzel hizmetleri hak ediyor’ ifadelerini kullandı.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir