En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Danışma toplantısı yapıldı

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen’in başkanlığında Bahşılı İlçe Teşkilatında ilçe danışma toplantısı düzenlendi.
Bu haber 287 kere okunmuş. 12.09.2019 Perşembe 16:11

TOPLANTIYA KATILDILAR

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen’in ilçe ziyaretleri devam ediyor. Başkan Dağdelen, önceki gün Bahşılı ilçesine gitti. AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen’in başkanlığında Bahşılı İlçe Teşkilatında ilçe danışma toplantısı düzenlendi. Toplantıda son gelişmeler ele alınırken, ilçeye yönelik çalışmalar ve yatırımlar konusunda da Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin bilgiler verdi. Toplantıda İlçe Başkanı Güner Taş da açıklamalar yaptı.

 

DEĞERLENDİRME YAPILDI

Toplantı konusunda açıklamada bulunan Başkan Dağdelen, “Bahşılı’dayız... Hemşehrilerimize olan muhabbetleri, geçtiğimiz iki seçimde gösterdikleri samimi performansları ve AK Parti Davasına bağlılıkları ile bizlerin yanında kale gibi duran tüm teşkilatlarımızla omuz omuza yolumuza devam ediyoruz.  Bahşılı İlçe Danışma Toplantımızı, teşkilat mensuplarımız ve Belediye Başkanımızın katılımıyla gerçekleştirdik. Kongre sürecini ve diğer faaliyetlerimizi değerlendirdik” dedi. 

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir