En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Hayırlı olsun ziyareti

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bir süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun dileklerini...
Bu haber 652 kere okunmuş. 14.07.2019 Pazar 11:53

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bir süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun dileklerini de ileten Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Keskin’e yapılacak TOBB Meslek Lisesi projesinde gelinen nokta hakkında da Yıldırım’a bilgi verdi.

 

BAŞARI DİLEDİLER

Yenilenen Keskin seçimlerinde Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Dede Yıldırım’ı makamında ziyaret ettik. Keskin’in genel sorunları ve yakın zamanda hayata geçirilmesi planlanan projeler üzerine Yıldırım ile yaptığı sohbette Ticaret ve Sanayi Odası’nın ihtiyaç duyulan her konuda yardıma hazır olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı  Ahmet Varlı, Keskin’e ve Kırıkkale’nin her noktasına yapılacak yatırım ve hizmetin destekçisi olunacağını söyledi. TOBB tarafından Keskin’de yapılacak olan Meslek Lisesi projesinde gelinen nokta ile ilgili bilgi de veren Varlı, projelendirme aşamasının tamamlandığını, ihaleye çıkılma aşamasına gelindiğini ve kısa süre içinde fiziki çalışmaların başlayacağını ifade etti. Kısa süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi gören Yıldırım’a geçmiş olsun dileklerini de ileten Varlı, Keskin’e kalıcı ve faydalı hizmetleri olacağına inandığı Yıldırım’a görevinde başarılar diledi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir