En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

İlçelerde toplantı yaptı

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerin ardından iç değerlendirmelerini tamamlayan AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı, teşkilat çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.
Bu haber 491 kere okunmuş. 26.07.2018 Perşembe 18:56

İLÇE TOPLANTISI

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerin ardından iç değerlendirmelerini tamamlayan AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı, teşkilat çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ve İl Yönetimi Delice ve Sulakyurt ilçelerinde gerçekleştirilen toplantıya, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer katıldı. İl teşkilatı olarak enerjilerini hiç kaybetmediklerini ifade ederek enerjisini kaybedenlerin yerini daha dinamik arkadaşlara bırakacağını dile getiren İl Başkanı Nuh Dağdelen, partililerle bir araya gelerek 24 Haziran Genel Seçim performansları masaya yatırdı.

 

DAĞDELEN BİLGİ VERDİ

İl merkezinde mahalle teşkilatlarından ilçelerde köy teşkilatlarına kadar teşkilatın her kademesinin dinamik olduğunu ifade eden Dağdelen, AK Parti'nin bütün teşkilat kademelerinin her dönemde aktif ve dinamik olduklarının altını çizdi. AK Parti'nin 16 yıldır milletin güveniyle sürekli büyüyen bir parti olduğunu vurgulayan Dağdelen, “Seçimlerin hemen ardından Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan'dan yerel seçimlerle ilgili talimatımızı aldık.

 

ENERJİMİZİ KAYBETMİYORUZ

Genel seçimler öncesinde de teşkilat çalışmalarımıza ağırlık veriyorduk şimdi de teşkilat çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Partimiz teşkilatlarımız ile güçlü. Gerek il merkezinde gerek ilçelerde gerek mahallelerde gerekse köylerde teşkilatımızın her kademesi bir an bile boş durmayacak. AK Parti 16 yıldır milletimizin güveniyle sürekli büyüyen bir parti. Teşkilat kademeleri olarak bizler de bu güvenin karşılığını çalışarak daha çok çalışarak vereceğiz. Enerjisini kaybeden arkadaşlarımız yerini daha dinamik olan arkadaşlara bırakacak. Biz il teşkilatı olarak enerjimizi hiç kaybetmiyoruz" diye konuştu.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir