En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Mahalle ve esnaf ziyareti

31 Mart yerel yönetimler seçimlerinin çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı Serdar Yarar...
Bu haber 768 kere okunmuş. 03.02.2019 Pazar 13:41

31 Mart yerel yönetimler seçimlerinin çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, Çullu mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Çullu Mahalle sakinleri ile açık hava toplantısı yapan Yarar, vatandaşların isteklerini dinleyerek, yapacağı hizmetleri anlattı.

 

MAHALLE ZİYARETİ

Çullu Mahalle sakinleri ile açık hava toplantısı yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, vatandaşların isteklerini dinleyerek, belediye başkanı olduğu taktirde yapacağı hizmetleri anlattı. El ele vererek daha iyi bir Kırıkkale için el birliği ile çalışacaklarını ifade eden MHP Kırıkkale Belediye Başkanı Serdar Yarar yaptığı açıklamada Birlik ve beraberlik içerisinde inanın çok büyük önemli işlere imza atacağız. Kırıkkale’miz için 40 soruna 40 proje hazırlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin desteği bizleri heyecanlandırmıştır. Bu heyecanı 31 Mart akşamına kadar sürdürerek süreci zaferle noktalayacağımıza olan inancım tamdır. Biz yönetime geldiğimizde herkese adaletlice davranacağımızın sözünü veriyorum. Üretken belediye ve markalaşmakta Kırıkkale’yi değiştireceğiz. Sizlerle gönül gönüle vererek bir değişim yapacağız” ifadesini kullandı.

 

SİZİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ

Yarar, “24 Haziran seçimlerinde bizleri yalnız bırakmadınız. Sandıklara sahip çıkarak, herkesi ziyaret ederek MHP’nin cumhur ittifakının önemini anlattınız ve Allah’ın takdiriyle, sizlerin desteğiyle MHP’den milletvekili çıkarttık. Şimdi 31 Mart seçimlerine giden süreçte, bu azmi, bu heyecanı taşımanız, kim varsa her birine ulaşarak bu seçimi MHP’yi hem il merkezinde hem de bütün ilçelerimizde, kasabamızda, MHP’yi başarılı kılmamız gerekir. 31 Mart seçimlerinde MHP, yeniden tarih yazacak. Biz seçildiğimiz günden itibaren sizleri biran olsun yalnız bırakmamaya çalıştık. Bundan sonra da böyle olacak” sözlerine yer verdi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir