En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Şampiyon ziyaret etti

Peru Halter Federasyonu tarafından düzenlenen Online Yıldızlar Halter Şampiyonasında başarı gösteren sporcular Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp'i ziyaret etti.
Bu haber 543 kere okunmuş. 03.12.2020 Perşembe 17:44

ZİYARETTE BULUNDU

Peru Halter Federasyonu tarafından düzenlenen Online Yıldızlar Halter Şampiyonasında başarı gösteren sporcular Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp'i ziyaret etti.Peru Halter Federasyonu tarafından düzenlenen IWF Online Yıldızlar Dünya Kupası müsabakaları, 402 sporcunun ve 62 ülkenin katılımıyla 11-18 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Covid-19 salgını nedeniyle online olarak gerçekleştirilen kupada Türkiye'yi temsil eden Hakan Şükrü Kurnaz dünya ikincisi, Sümeyye Ergişi dünya beşincisi, Nurgül Yüksel ise dünya yedincisi oldu. Kırıkkale'nin adını dünyaya duyuran sporcular, Gençlik ve Spor Müdürü Alp'i ziyaret etti.

 

TEBRİK EDİLDİ

Sporcuları başarıları dolayısıyla kutlayan Alp, "Dünya ikincisi, beşincisi ve yedincisinin ilimizden çıkması ayrı bir gurur kaynağı. Sporcularımızın dünyanın başına bela olan Covid-19 salgınına rağmen Avrupa Şampiyonalarındaki başarılarını daha yükseğe taşıdıklarını görmek bizleri mutlu ediyor. Sporcularımız diğer sporculara iyi bir rol model oluyorlar. Sporcularımızı yetiştirmek için çaba sarf eden antrenörümüz Hayrettin Kurnaz'a emekleri için ayrıca teşekkür ederim" dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?