En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Ziyarette bulundular

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırıkkale İl Temsilcisi Çağrı Parlak, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan´ı ziyaret etti.
Bu haber 769 kere okunmuş. 12.12.2018 Çarsamba 12:23

ZİYARET YAPTILAR

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette TÜGVA İl Temsilcisi Parlak, vakfın çalışmaları hakkında Rektöre bilgiler verdi. Parlak´a Çalışan Gençlik Komisyonu Koordinatörü Mahmut Esad Bozdemir, Medya İletişim Koordinatörü Hasan Akyıldız, Kadın Aile Koordinatörü Besra Bulduk, Üniversite Koordinatörü Muhammet Emin Kankal eşlik etti.

 

PARLAK BİLGİLER VERDİ

Ziyarette Üniversite-sanayi iş birliği başta olmak üzere her türlü bilimsel, kültürel ve sportif faaliyetlerin yapılmasına ilişkin görüşmenin gerçekleştiği ziyarette; gençlerin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapmaya büyük önem verdiklerinin altını çizen TÜGVA Kırıkkale Temsilcisi Çağrı Parlak, bu zamana kadar hayata geçirmiş oldukları ve gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında Aslan´a bilgiler verdi.

 

ZİYARET AÇIKLAMASI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan da TÜGVA Kırıkkale İl Temsilcisi Parlak´a ve vakıf yönetimine teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de iş birliklerinin devam edeceğini belirtti. TÜGVA´nın başarılı çalışmalar yürüttüğünü söyleyen Rektör Aslan, Kırıkkale il temsilciliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. 

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir