En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

175 yıllık güven

İl Emniyet Müdürü Günter Şenses, “175 yıldır vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak amacıyla, fedakâr görev anlayışıyla...
Bu haber 271 kere okunmuş. 10.04.2020 Cuma 11:03

İl Emniyet Müdürü Günter Şenses, “175 yıldır vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak amacıyla, fedakâr görev anlayışıyla görev yürüten teşkilatımızın kuruluş yıldönümü sebebiyle, mesaj ileten tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

MESAJ YAYINLADI

İl Emniyet Müdürü Günter Şenses, “175 yıldır vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak amacıyla, fedakâr görev anlayışıyla görev yürüten teşkilatımızın kuruluş yıldönümü sebebiyle, mesaj ileten tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  Müdür Şenses, “Bu kadar yıl boyunca, bu görev uğruna canını feda etmiş şehitlerimiz başta olmak üzere gazilerimizin manevi varlığı ile vatandaşlarımızın bizlere olan teveccühü her zaman gücümüz olmuştur. İçinde bulunduğumuz ve tüm dünyayı etkileyen bu zorlu dönemde de biliniz ki bu teşkilat aynı güç ve azimle fedakârlıktan kaçınmayarak, devletinin ve milletinin emrinde görevine sadakatle devam edecektir.  Teşkilatımızın, ailelerimizin, emekli olmuş mensuplarımızın, hepimizin polis bayramını kutluyorum” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?