En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Anlat Kırıkkale Projesi

İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı yine önemli bir proje ve çalışmayla gündemde. Teşkilat Kırıkkale’yi dolaşarak “Anlat Kırıkkale Projesi” isimli bir çalışma ile Kırıkkalelileri dinliyor.
Bu haber 87 kere okunmuş. 26.06.2022 Pazar 14:39

ANLAT KIRIKKALE PROJESİ

İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı yine önemli bir proje ve çalışmayla gündemde. Teşkilat Kırıkkale’yi dolaşarak “Anlat Kırıkkale Projesi” isimli bir çalışma ile Kırıkkalelileri dinliyor. Proje kapsamında partinin tüm teşkilatları Kırıkkale merkezi mahalle mahalle, ilçe ilçe, belde belde ve köy köy dolaşmaya başladı. Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ekipleri ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde Kırıkkalelilerin sorun ve sıkıntıları ile talep ve önerileri not alınarak il teşkilatı ve ardından genel merkeze bildiriliyor.

 

GENÇLİK KOLLARI ZİYARETİ

Gençlik Kolları Teşkilatı önceki gün ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerle ilgili açıklamada, “Anlat Kırıkkale projesi kapsamında; Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Furkan Serhat Özen ve Gençlik Yönetim Kurulu Üyeleri Plevne Caddesinde esnaf ziyaretleri yaparak sıkıntılarını dinlediler. Sıkıntılar çok büyük esnaf sandık bekliyor” bilgisi verildi.

 

KADIN KOLLARI ZİYARETİ

Kadın Kolları Teşkilatı da aynı proje kapsamında ziyaretlerde bulundu ve “Bugün "Anlat Kırıkkale" projemiz kapsamında Sanayi Mahallemizdeydik. Bizi yaşadıkları ile anlayan, konuşmamıza dahi fırsat vermeyen hep anlatan, hep anlatan Sanayi Mahallemizin bilinçli insanlarına, özellikle genel başkanımıza özel selam gönderip mangal gibi yüreğinden öpüyorum diyen bey amcaya, ailesine, çalışmamızda yardımcı olan güzel gönüllü Ayfer Ayar  ve Seyhan Ceylan  arkadaşımıza çok teşekkür ederiz. Çalışmadaki devamlılık, her güçlüğü yener” açıklaması yapıldı.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir