En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Bakan'dan mesajlı açıklama

ENERJİ ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Keskin'de yenilenecek seçimlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Oy çalarak milletimizin iradesini gasp etmek isteyenlerin kim olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz” dedi.
Bu haber 422 kere okunmuş. 29.05.2019 Çarsamba 18:29

KESKİN ZİYARETİ

ENERJİ ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, seçim çalışmasına destek vermek amacıyla Keskin’e geldi. Bakan Dönmez, “Keskin'de yenilenecek seçimlerle ilgili yaptığı açıklamada, Oy çalarak milletimizin iradesini gasp etmek isteyenlerin kim olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz. Keskin, bu anlayışa geçit vermeyecek inşallah” dedi. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, kısıtlı seçmenlerin oy kullanmasından dolayı belediye başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararının alındığı Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde temaslarda bulundu. Keskin Belediyesi'ni ziyaret eden Bakan Dönmez, ilçenin durumu hakkında bilgi aldı.

 

AÇIKLAMADA BULUNDU

Dönmez, beraberindeki Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Keskin Belediye Başkanı adayı Dede Yıldırım ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. Keskin Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelen Dönmez, yaptığı konuşmada, 2 Haziran'ın Keskin için belediye bayramı olacağını söyleyerek, İnanıyorum ki oylarınızı gönül belediyeciliğinden, AK Parti belediyeciliğinden yana kullanarak Keskin'imizi daha da ileriye birlikte taşıyacağız. Belediyecilik gönül işidir, belediyecilik AK Parti'nin işidir diye konuştu.

 

MUHALEFETE ELEŞTİRİ

Muhalefet partilerinin fazladan 3-5 belediye kazanmak için HDP ile iş birliği yaptığını ileri süren Dönmez, şöyle konuştu: “3-5 belediye fazla kazanmak için HDP ile iş birliği yapıp, milliyetçi geçinenler, oy çalarak milletimizin iradesini gasp etmek isteyenlerin kim olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz. Keskin, bu anlayışa geçit vermeyecek inşallah. AK parti ve Cumhurbaşkanımız Türkiye'nin menfaatleri için her türlü zorluklara meydan okurken, ekonomik saldırılara ve tehditlere 'Benim arkamda milletim var' diyerek karşı koyarken muhalefet, 'Sırtımızı YPG'ye Kandil'e dayadık' diyenlerle kol kola geziyor.”

 

DOĞALGAZ AÇIKLAMASI

AK Parti iktidarının Türkiye genelinde enerji konusunda yaptığı hizmetlere de değinen Bakan Dönmez, “Milletin çıkarları doğrultusunda 81 ilimize 510 yerleşim birimimize doğal gazı ulaştırdık. 2000'li yılların başında sadece 5 Büyükşehirde 50 ilçede doğal gaz vardı. Şimdi, Türkiye'nin tamamına bu doğal gazı kavuşturduk dedi. Bakanlığının 2002 yılından itibaren Kırıkkale'de yaptığı işlere değinen Dönmez, Kırıkkale'ye bizden önce yapılan yatırım 3 milyonken, biz geçen sene 110 milyonluk yatırım yaptık. Bu rakam, 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde 2,5 milyarı bulmuştur. Keskin ilçemize güvenimiz tam ve inanıyorum ki Keskin halkı takdir hakkını partimizin adayı olan Dede Yıldırım'dan yana kullanacaktır” dedi. Dönmez, Keskin’e doğalgaz sözü  ile 450 kişilik TYP istihdamı sözü de verdi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir