En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Bayramda Acil açık

Kurban Bayramı dolayısıyla bir çok kuruluşta nöbetçi personeller görev yapacak. Özel Yaşam Kırıkkale Hastanesi’nde de Acil Servis’te nöbetçi personelin 24 saat görevde olacağı bildirildi.
Bu haber 972 kere okunmuş. 16.08.2018 Perşembe 19:51

EKİP GÖREVDE OLACAK

Kurban Bayramı ile ilgili hazırlıklar başladı. Kamu kurum ve kuruluşları bayramla ilgili hazırlık ve tedbirlerini alıyor. Yaşam Hastanesi'de bayramla ilgili tedbirlerini aldı ve bununla ilgili bilgi verildi. Kurban Bayramı dolayısıyla tüm kurumlarda olduğu gibi Yaşam Hastanesi’nde de nöbetçi personel görevlendirileceği belirtildi. Bayram süresince acil durumlarda Kırıkkalelilerin Yaşam Hastanesi’ne rahatlıkla ulaşabilecekleri vurgulandı.

 

BİLGİLER VERİLDİ

Hastaneden yapılan açıklamada, “Yaşam Hastanesi’nin Acil Servis Bölümü Kurban Bayramı dolayısıyla 24 saat açık kalacak şekilde planlama yapılmıştır. Her gün bir hekim ve görevli personeller nöbetleşe olarak görev yapacaklardır. Kırıkkale halkının Kurban Bayramı boyunca sağlık sorunu yaşamaması için Acil Servis Bölümü ve personelimiz görevlerini sürdüreceklerdir. Tüm Kırıkkalelilere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram diliyoruz” denildi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir