En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Dağdelen çalışıyor

AK Parti Teşkilatı seçim bazlı çalışma programı kapsamında Fatih Mahallesi’ni ziyaret etti.
Bu haber 417 kere okunmuş. 26.02.2019 Salı 08:58

AK Parti Teşkilatı seçim bazlı çalışma programı kapsamında Fatih Mahallesi’ni ziyaret etti. AK Parti Teşkilatı seçim bazlı çalışma programı kapsamında Fatih Mahallesi’ni ziyaret etti. İl Başkanı Nuh Dağdelen, mahallede kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti.

 

KAPI KAPI GEZİYORLAR

AK Parti Teşkilatı yerel seçimler için Seçim Bazlı Çalışma Programı başlattı. Bu program kapsamında Teşkilat yöneticileri İl Başkanı Nuh Dağdelen ile birlikte mahalle mahalle geziyor. Adeta kapı kapı dolaşan parti teşkilatı mahalle sakinlerine üzerinde AK Parti ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın resimleri ile mesajlarını içeren bez torba dağıtıyor. Çalışmaya İl Başkanı Nuh Dağdelen başta olmak üzere tüm teşkilat mensupları katılıyor.

 

DESTEK İSTEDİLER

Fatih Mahallesi’nde kapı kapı dolaşan İl Başkanı Nuh Dağdelen, mahalle sakinleri ile selamlaştı, onlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamını iletti ve birer adet bez torba hediyesi verdi. Ziyaretler konusunda bilgi veren Başkan Dağdelen, “Sandık Bazlı Seçim Çalışmalarımızın bugünkü son durağı Fatih Mahallemiz oldu. AK Parti İl teşkilatının çatısı altındaki tüm dava arkadaşlarımızla birlikte her bir evin kapısını çaldık, mahalle sakinlerimize Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ilettik, AK Parti’mizin Adayı Mehmet Saygılı için destek istedik” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir