En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Daire Başkanı oldu

Emniyet müdürleri kararnamesi yayınlandı. Kararnameye göre Kırıkkale Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu Genel Müdürlüğe giderken yerine Kilis Emniyet Müdürü Günter Şenses atandı.
Bu haber 238 kere okunmuş. 20.09.2019 Cuma 09:09

ATAMALAR YAPILDI

Kırıkkale’de başarılı bir görev süresi yaşayan  İl Emniyet Mdürür Mahmut Çorumlu kararname ile Kaçakçılık Organize Suçlar Daire Başkanı oldu. Çorumlu'nun yerine Kilis Emniyet Müdürü Günter Şenses yeni emniyet müdürümüz olarak atandı. Kırıkkale Polis Okulu Müdürü Selçuk Doğuş Şanlıurfa Emniyet Müdürü olarak atanırken, eski il emniyet müdürlerinden Hasan Onar ise Mardin'den Balıkesir Emniyet Müdürlüğüne atandı.

 

GÜNTER ŞENSES KİMDİR?

1970 Bulgaristan doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Ankara Sincan ilçesinde tamamladıktan sonra 1984-1988 yılları arasında Polis Kolejinde, 1988-1992 yılları arasında da Polis Akademisinde eğitimine devam etti. 1992 yılında Polis Akademisinden Komiser Yardımcısı rütbesiyle mezun olarak mesleğine başladı. Sırasıyla İstihbarat Daire Başkanlığı, Bursa Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, Edirne Emniyet Müdürlüğü, Elmadağ Polis Meslek Yüksek Okulu ve Ankara Emniyet Müdürlüğü kadrolarında çalıştı. 2015 yılında 1.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi ederek Polis Başmüfettişi, bilahare İstanbul Adile-Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü olarak görev yaptı. 26.10.2016 tarihli kararname ile Kilis İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Evli ve üç çocuk babasıdır.​

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir