En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Dalkılıç ziyaret etti

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Salih Dalkılıç önceki gün Kırıkkale’ye gelerek yerel seçimlerle ilgili olarak teşkilatla istişarelerde bulundu.
Bu haber 640 kere okunmuş. 27.02.2019 Çarsamba 09:12

DALKILIÇ ZİYARET ETTİ

AK Parti Kırıkkale Teşkilatı 31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi ile ilgili hazırlıklarını ve çalışmalarını sürdürüyor. Teşkilatın hazırlık ve çalışmaları konusunda genel merkezden önceki gün Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç geldi. Dalkılıç seçimle ilgili hazırlıklar, çalışmalar ve gelişmeler konusunda bilgi aldı. Başkan Yardımcısı Dalkılıç, İl Başkanı Nuh Dağdelen, Milletvekili Ramazan Can ve Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile görüştü.

 

İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Parti il binasında İl Başkanı Nuh Dağdelen’in makamında tüm belediye başkanlarının da katılımı ile bir görüşme yapıldı. Daha sonra toplantı salonunda geniş katılımlı bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. Dalkılıç’a İl Başkanı Dağdelen tarafından seçimle ilgili durum konusunda bilgiler aktarıldı. Dağdelen, ziyaret ve toplantı konusunda bilgi verdi ve “Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız Sayın Halis Dalkılıç Başkanlığındaki heyet, Kırıkkale İl Başkanlığımızı ziyaret ederek, 31 Mart’a kadar yapılacak saha çalışmalarının istişaresini gerçekleştirdi” dedi. 

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir