En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Ev ev dolaşıyor

Kamu Hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması, vatandaşın talep ve şikayetlerinin mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturulması için ...
Bu haber 526 kere okunmuş. 06.08.2018 Pazartesi 13:51

Kamu Hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması, vatandaşın talep ve şikayetlerinin mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturulması için Keskin Kaymakamı Muammer Köken başkanlığında, İl Genel Meclisi Üyeleri ve kurum müdürleriyle katılımıyla Ceritkale köyünde vatandaşla buluşma toplantısı düzenlendi.

 

KAYMAKAM'A İLETTİLER

Cami bahçesinde   yapılan toplantıda , kurum müdürleri söz alarak kurum faaliyet ve projelerini anlattılar.Toplantıya katılan köylüler  kaymakamlığın yapmış olduğu bu ziyaret nedeniyle memnuniyetlerini dile getirdikten sonra, köyün içme suyu sıkıntısının giderilmesi, elektik kesintilerinin önlenmesi konusunda yardım talep ettiler. Keskin Kaymakamı  Muammer Köken vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini bizzat yerinde görmek ve dinlemek için böyle bir çalışma başlatıldığını, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini,  vatandaşların sorun ve taleplerinin bizzat takipçisi olacağını söyleyip İl Genel Meclis üyelerine, kurum müdürlerine, köy muhtarı ve köylülere teşekkür ederek ziyareti sonlandırdı.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir