En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

GAMER toplantısı

Kırıkkale'de Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon toplantısı düzenlendi.
Bu haber 462 kere okunmuş. 23.01.2019 Çarsamba 09:00

TOPLANTI YAPILDI

Kırıkkale'de Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon toplantısı düzenlendi. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer başkanlığında GAMER Operasyon Salonunda gerçekleşen toplantıya, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selami Arslan, Vali Yardımcısı Sait Özkılınç, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Ayhan Vural, İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu ve paydaş kurum temsilcileri katıldı.

 

BİLGİLER VERİLDİ

GAMER Başkanı ve İzleme Değerlendirme Kurulu temsilcilerinin katılımlarıyla düzenlenen toplantıda; 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü ve aynı zamanda GAMER İl Sorumlusu Muhammet Ali Tekinay tarafından GAMER'in kuruluş nedeni, tarihçesi, amacı, hedefleri, görevleri, çekirdek ve tam kadrosu, çalışma esasları hakkında sunum yapıldı. Sunumun ardından değerlendirmelerde bulunan Vali Sezer, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi sayesinde oluşturulacak kriz yönetimi ile olağanüstü durumlara daha hızlı müdahale sağlanacağını belirtti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?