En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

İlk Konuk Özdenören

Kırıkkale Valiliği himayelerinde ve Kırıkkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından “1. Kırıkkale Kitap Fuarı” etkinlikleri başladı.
Bu haber 398 kere okunmuş. 07.04.2019 Pazar 11:21

Kırıkkale Valiliği himayelerinde ve Kırıkkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından “1. Kırıkkale Kitap Fuarı” etkinlikleri başladı.14 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek olan fuarda 80 yayınevi ve il dışından 80 yazar ile Kırıkkaleli 35 yazar, şair ve kültür adamı fuarda okurlarıyla buluşacak.

 

EĞLENCELİ FUAR OLACAK

Fuar etkinlikleri kapsamında fuar alanına kurulan çocuk eğlence çadırlarında çocuk animasyonları, çocuk tiyatroları, palyaço gösterileri, atölye çalışmaları ve ilizyon gösterileri fuar süresi boyunca çocukları eğlendirmeye devam edecek. Etkinlikler kapsamında kente gelen ilk misafir yazar Rasim Özdenören oldu. Yazar Özdenören’in söyleşisine Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, İl Kültür Müdürü Halit Karakoç’un yanı sıra salonu hınca hınç dolduran yüzlerce öğrenci ve kitapseverler katıldı. Yazar Özdenören ile söyleşide hatıraları, eğitim yılları, çocukluk ve gençlik yıllarındaki kitap okuma ve kitaba ulaşma zorluklarıyla ilgili bilgiler salondakiler tarafından ilgi ile dinlendi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir