İşte il genel adayı
Yerel seçimlerden sonra ilk İl Genel Meclis toplantısı yarın gerçekleşecek. Başkanlık seçimin yapılacağı toplantıda AK Parti'nin adayı Ragıp Akyüz olacak.
İTTİFAK OLABİLİR
AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı yarın gerçekleştirilecek toplantı hakkında bilgi verdi. Meclis başkanlığı için yapılacak toplantıda AK Parti adayının Balışeyh İl Genel Meclis Üyesi Ragıp Akyüz olacağını açıkladı. Yarınki toplantı hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de AK Parti ver MHP grubunun başkan seçimleri için ittifak yapıp yapmayacağı oldu. AK Parti'nin toplamda 10 üyesi bulunurken CHP'nin 7 üye, MHP'nin 5 üye, Yeniden Refah'ın 1 üyesi bulunuyor. İl Genel seçiminde MHP ile AKP’nin ittifak yapması bekleniyor.
Etiketler: İşte il genel adayı kırıkkale akp mhp
YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış 'İLK YORUMU SEN YAP'
Bunlar da ilginizi çekebilir
Başsavcıya ziyaret
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Kırıkkale Adalet Sarayı'nda yeni atanan Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını açıkladı.SİYASET
Cönger ziyaret etti
Kırıkkale Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan'ı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaret etti.SİYASET
Kadın kollarına ziyaret
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Tuğba Pehlivanlı ve yönetim kurulunu ziyaret etti.SİYASET
AKP ekibi toplandı
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, İl Danışma Meclisi'nde Kırıkkale'nin geleceği ve partinin yerel dinamikleri üzerine stratejik bir değerlendirme yaptı.SİYASET
Özel bir ziyaret
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal ve CHP İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti.SİYASET
Hilmi Şen istifa etti
Balışeyh Belediye Başkanı Hilmi Şen, Yeniden Refah Partisi’nden istifa etti. SİYASET