Kullanıcı Merkezi açıldı
![](image.php/kullanici-merkezi-acildi.jpg?width=640&height=360&cropratio=640:360&image=//uploads/kullanici-merkezi-acildi.jpg)
ÖNEMLİ BİR GELİŞME
Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’in girişimleri ile ilçeye Enerjisa tarafından Kullanıcı Hizmeti Merkezi açıldı. Bu sayede ilçe sakinleri enerji ile ilgili sıkıntılarında Kırıkkale merkeze gitmek zorunda kalmayacaklar. Sorunlar ilçeye açılan hizmet merkezinde çözüm bulacak. Enerjisa Kırıkkale idarecileri Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’i ziyaret ettiler.
BAŞKAN TEKİN’E TEŞEKKÜR
Başkan Tekin, bu önemli gelişme ile ilgili bilgi verdi ve “Enerjisa Müdürümüz sayın İbrahim Başalan bey ile görüşmemiz sonucunda halkımızın Kırıkkale Merkeze gitmeden problemlerini çözmeleri için Bahşılı Kullanıcı Merkezi Hizmete açılmıştır. İlçe halkımıza hayırlı olsun” dedi. Sosyal medyadan önemli gelişmeyi duyuran Başkan Tekin’e ilçe sakinleri teşekkür etti.
YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış 'İLK YORUMU SEN YAP'
Bunlar da ilginizi çekebilir
![Emniyete yeni bina](image.php/emniyete-yeni-bina.jpg?width=210&height=118&cropratio=210:118&image=//uploads/emniyete-yeni-bina.jpg)
![Jandarmaya yeni bina](image.php/jandarmaya-yeni-bina.jpg?width=210&height=118&cropratio=210:118&image=//uploads/jandarmaya-yeni-bina.jpg)
![Yemek protokolü](image.php/yemek-protokolu.jpg?width=210&height=118&cropratio=210:118&image=//uploads/yemek-protokolu.jpg)
![Esnafları dinledi](image.php/esnaflari-dinledi.jpg?width=210&height=118&cropratio=210:118&image=//uploads/esnaflari-dinledi.jpg)
![4 kişi gözaltına alındı](image.php/4-kisi-gozaltina-alindi.jpg?width=210&height=118&cropratio=210:118&image=//uploads/4-kisi-gozaltina-alindi.jpg)
![Ayın personeli seçildi](image.php/ayin-personeli-secildi.jpg?width=210&height=118&cropratio=210:118&image=//uploads/ayin-personeli-secildi.jpg)
![Filistin özgür olmalı](image.php/filistin-ozgur-olmali.jpg?width=210&height=118&cropratio=210:118&image=//uploads/filistin-ozgur-olmali.jpg)