En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Otuz yıllık mücadele

Eğitim Emekçileri Sendikası’nın kuruluş yıldönümü Kırıkkale’de coşkuyla kutlandı. Eğitim Sen Kırıkkale Şube Başkanı Yüksel Şahin 30 yıldır...
Bu haber 157 kere okunmuş. 13.01.2020 Pazartesi 07:58

Eğitim Emekçileri Sendikası’nın kuruluş yıldönümü Kırıkkale’de coşkuyla kutlandı. Eğitim Sen Kırıkkale Şube Başkanı Yüksel Şahin 30 yıldır “Hak verilmez alınır” sloganı ile 30 yıl önce yola çıkıldığını ve bu slogandan hiç taviz verilmediğini söyledi.

 

KİTAPLARINI İMZALADILAR

Mücadele, Dayanışma ve Eğitim Emekçileri Sendikasının kuruluş yıldönümü Kırıkkale’de kitlesel katılım ve coşkuyla kutlandı. Şair Şükrü Erbaş’ın şiir kitaplarını Eğitim Sen İlk Kurucu Genel Başkanı ve CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Yıldırım Kaya’nın da “Hazirandan Hazirana” kitabını imzaladığı etkinlik yoğun ilgi gördü. Salonun tıklım tıklım dolduğu gecede Eğitim Sen’in geçmişten bugüne başlayan mücadelesi ve Şube Başkanı Yüksel Şahin’in göreve dönüşünden kesitler yansıtılan sinevizyon gösterisiyle başladı. Daha sonra CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Eğitim Sen Önceki Dönem Genel Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediyesi BELDE TAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Karaca, Eğitim Sen Kurucu Genel Başkanı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya birer konuşma yaptı.  Şair Şükrü Erbaş’ın sunduğu şiir dinletisinin ardından Şube Başkanı Yüksel Şahin şaire karanfil ve bugünün anısına plaket verdi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir