En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Şoförlere eğitim

Kırıkkale Belediyesinden, Kırıkkalelilerin hizmetine sunulacak olan yeni belediye otobüslerini kullanacak şoförlere yönelik hizmet içi eğitimlerde tamamlandı.
Bu haber 48 kere okunmuş. 13.01.2023 Cuma 18:24

EĞİTİM VERİLİYOR

Belediye Otobüslerinin tekrar Kırıkkalelilerle yeniden buluşulacak olması şehirde büyük heyecan uyandırdı. Hazırlanan plan doğrultusunda alt yapı çalışmalarını tamamlayan Kırıkkale Belediyesi diğer taraftan da otobüsleri kullanacak olan şoförlere yönelik eğitimleri tamamladı. Hem direksiyon başında uygulamalı teorik eğitim hem de ‘meslek etiği, öfke kontrolü, zor insanla diyalog, ikna, stres yönetimi‘ gibi konu başlıklarında şoförlerinin problemleri, çözümleri ve vatandaşa daha iyi hizmet vermelerinin yolları konularında eğitim verildi.

 

STRES YÖNETİMİ

Kırıkkale Belediyesi müdürlerinin de katıldığı hizmet içi eğitim programları ile otobüs şoförlüğüne ilişkin hemen her konuda gerekli eğitimler verildi. Söz konusu eğitim programlarında, beden dili, iletişim becerileri başta olmak üzere, davranışsal yaklaşım, stres yönetimi, şoför psikolojisi, güvenli sürüş eğitimleri, iş disiplini, öfke kontrolü, iş bilgisi ve yönetimi, iş yeri kuralları ve iş ahlakı, iş etiği gibi birçok konu yer alıyor.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir