En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Sümer plaket aldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci kuruluş yıldönümünde 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu.
Bu haber 62 kere okunmuş. 27.06.2022 Pazartesi 19:33

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci kuruluş yıldönümünde 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıda Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi.

 

 

DELEGELER YER ALDI

TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında TOBB Genel Merkezinde Oda/ Borsa Başkanları ve TOBB Delegeleri bir araya geldi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen 70. Kuruluş yıldönümü etkinliğine Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı, Milletvekilleri, Oda ve Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları ile delegeler yer aldı.

 

BAŞARI DİLEDİLER

Gerçekleşen törende Oda ve Borsalarda 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterler ödüllendirildi. Törene Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sadık Bildik, Genel Sekreter Selda Mutlu ve TOBB delegesi Orhan Kutluca katıldı. Törende Kırıkkale Ticaret Borsasının kurumsallaşmasında önemli katkıları bulunan, Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi. Başkan Sümer’in Plaketini Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu birlikte vererek başarılarının devamını dilediler.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir