En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Ziyaretlerde bulundu

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Milletvekili adayları ile birlikte bazı kurumlara, ilçe, belde ve köylere seri ziyaretlerde bulundu.
Bu haber 758 kere okunmuş. 05.06.2018 Salı 13:32

KURUMLARA ZİYARET

Milletvekili adayları ile birlikte İl Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret eden Başkan Dağdelen, “İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri hususunda fikir alışverişinde bulunduk” dedi. Delice Kaymakamlığı'nı ziyaret eden Dağdelen ve adaylar, ilçe ve seçim üzerine konuştular. Başkan Dağdelen, “Delice Kaymakamlığımızı ziyaret ettik.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin azmi ve desteği ile hep birlikte Büyük ve Güçlü Türkiye hedefimizi başarmak için çalışacağız” diye konuştu.

 

KÖYLERE ZİYARET

Köyleri de ziyaret eden Dağdelen ve adaylar köylülerle görüştü. Başkan Dağdelen, “Köy köy, kasaba kasaba dolaşıp 16 yıldır devam eden icraatlarımızın daha üst seviyelere çıkarılması için 24 Haziran seçimlerinde bu milletin efendisi olan köylülerimizden, hemşehrilerimizden desteklerini istedik. Tavaözü Köyü, Tekke Köyü ve Halitli Köyü hemşehrilerimize desteklerinden dolayı teşekkür tdiyorum” dedi.

 

TUZ İŞLETMESİ ZİYARETİ

Efta Tuz işletmsini ziyaret eden Dağdelen ve adaylar işletmenin durumu ve çalışmalar konusunda bilgi aldılar. Başkan Dağdelen, “Efta Tuzu ziyaret ettik. 24 Haziran'da yeni bir başlangıç yapacağız, milletimiz ile tekrardan ahitleşeceğiz. Milli Birlik ve kardeşliğimizi pekiştirecek projeleri sürdüreceğiz” dedi.

 

DELİCE VE ÇERİKLİ ZİYARETİ

Daha sonra Çerikli beldesi ve Delice ilçesini ziyaret eden burada vatandaşlar ve esnaflarla görüşen Dağdelen ve adaylar vatandaşları dinledi. Dağdelen, ziyaretler konusunda “Çerikli esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. 16 yıldır devam eden icraatlarımızın daha üst seviyelere çıkarılması için 24 Haziran seçimlerinde desteklerini istedik. Delice esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik, bizlerden isteklerini dinledik, AK icraatlerimizi anlattık.Ülkemize sevdamızı, idealimizi her vatandaşımıza anlatmak için yorulmadan devam edeceğiz” dedi.  

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir